O nas

5 sierpnia 2014
Diagnostyka i Terapia to ośrodek medyczny z ambicjami i pomysłami na zdrowie. Wykorzystujemy najnowsze technologie medyczne, dbamy o kompleksowość usług, bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Gwarantujemy wysokie kwalifikacje i doświadczenie lekarzy, nowoczesny sprzęt i zaangażowanie personelu.
 • O nas

  Fachowość

  Podstawą w świadczonych przez nas poradach lekarskich i badaniach diagnostycznych jest ich zgodność z zasadami „Medycyny opartej na faktach” (EBM), najnowszą wiedzą medyczną i zaleceniami organizacji eksperckich. Nie mniej ważne jest doświadczenie, zaangażowanie i ambicja udzielających porad.

  .

 • O nas

  Kompleksowość

  Naszym atutem jest kompleksowość usług – w trakcie jednej wizyty w ośrodku możemy zaoferować poradę lekarską, wykonanie badań ultrasonograficznych i biopsyjnych, wykonanie badań laboratoryjnych. Wygoda dla pacjenta, ale i skuteczność – skupienie całego postępowania pod kontrolą jednej osoby zmniejsza ryzyko popełnienia błędu, niepotrzebnego powielania procedur.

 • O nas

  Nowoczesność

  Trudno wyobrazić sobie współczesną medycynę bez nowoczesnego sprzętu. Nowoczesność w naszej placówce to nie tylko aparaty diagnostyczne najwyższej klasy, ale często niedoceniane elementy podnoszące jakość usług medycznych: usprawniające proces rejestracji, umożliwiające cyfrową archiwizację badań obrazowych, dbałość o estetykę i komfort.

 • O nas

  Ośrodek

  Ośrodek mieści się w nowo wybudowanym, nowoczesnym budynku dostosowanym do działalności medycznej, mieszczącym się na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego. Budynek spełnia wszystkie wymogi stawiane tego typu placówkom obowiązujące na terenie UE. Miłośnicy powieści Juliusa Verne zwrócą uwagę na nazwę budynku „Nautilus” i znane im motto „Mobilis in mobili”.

Lekarze

 • O nas

  dr med. Jacek Belowski

  Ukończył Akademię Medyczną M. Kopernika (obecnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) w 1990 r. Doktor nauk medycznych, specjalista chorób wewnętrznych, specjalista endokrynolog. Kształcił się pod kierunkiem wybitnych lekarzy: prof. Jerzego Szczeklika i prof. Jacka Sieradzkiego. Popularyzator nauki i medycyny, autor artykułów prasowych i poradników medycznych. Uczestnik Research Blogging – ruchu skupiającym popularyzatorów nauki, prezentujących rzetelne doniesienia z recenzowanych czasopism naukowych.

 • O nas

  prof. dr hab. med. Jakub Swadźba

  Ukończył Akademię Medyczną M. Kopernika (obecnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) w 1990 r. Doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista chorób wewnętrznych. Autor licznych prac naukowych dotyczących schorzeń autoimmunologicznych. Wspołtwórca nowych metod oznaczania przeciwciał występujących w wielu chorobach autoimmunologicznych. Jego zainteresowania badawcze koncentrują się szczególnie na zespole antyfosfolipidowym, nowoczesnych metodach jego diagnostyki i leczenia.

 • O nas

  dr Katarzyna Końska

  Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2005 roku.
  W latach 2005-2012 pracowała w Szwecji, gdzie zdobywała doświadczenie w Zakładzie Genetyki Klinicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Uppsali.
  Specjalista genetyki klinicznej, zajmuje się diagnostyką chorób dziedzicznych, niepowo- dzeń położniczych i predyspozycji do nowotworów.