Dojazd

5 marca 2020

Ośrodek znajduję się na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego, w sąsiedztwie Politechniki Krakowskiej,i Muzeum Lotnictwa, mieści się w budynku „Nautilus”, w siedzibie firmy „Diagnostyka”.

Na zdjęciach budynek „Nautilus” i jego otoczenie. Zdjęcia wykonał (z dachów) Andrzej Banaś.

Ulica prof. Michała Życzkowskiego (siedziba Krakowskiego Parku Technologicznego) jest przecznicą Alei Jana Pawła II. Wjazd z Alei Jana Pawła II, oznaczony logo Krakowskiego Parku Technologicznego, znajduje się naprzeciwko Akademii Wychowania Fizycznego, pomiędzy Muzeum Lotnictwa a Wydziałem Mechanicznym Politechniki Krakowskiej.

Dojazd komunikacją miejską zapewniają linie kursujące Aleją Jana Pawła II, przystanek AWF lub Muzeum Lotnictwa.

Przychodnia mieści się w budynku „Nautilus” ul. prof. Michała Życzkowskiego 16, należy udać się do punktu pobrań „Diagnostyki” (wejście na rogu budynku), tam dalszą pomoc zapewnią Panie Pielęgniarki.

Dla zmotoryzowanych pacjentów udostępniamy nieodpłatnie stanowiska parkingowe, znajdujące się przed budynkiem. Prosimy o zajmowanie miejsc oznaczonych logo przychodni, więcej informacji o parkowaniu na blogu. Dla odstraszenia „chuliganów parkingowych” na naszych miejscach parkingowych zainstalowane są zapory parkingowe, które w godzinach pracy przychodni nie są blokowane. Prosimy o ręczne opuszczenie blokady przed zajęciem miejsca, a po wyjeździe o jej podniesienie.

Uwaga! Ważne dla użytkowników nawigacji samochodowej: Ulica prof. Michała Życzkowskiego jest nowo utworzoną ulicą, a budynek Nautilus nowo wybudowanym obiektem, zatem nie znajduje się w sporej części systemów nawigacyjnych. Korzystając z nawigacji należy wybrać adres Jana Pawła II 41, nawigacja skieruje wtedy pojazd na ulicę Życzkowskiego. Po jej osiągnięciu należy jechać dalej, aż do budynku „Nautilus” (nr 16 po prawej stronie), który jest wyraźnie oznakowany (patrz zdjęcia).