25 March 2017

Jacek Belowski's picture
Nowe rozwiązania sprzętowe

Z prawdziwą satysfakcją chcemy poinformować Szanownych Pacjentów o nowej generacji sprzętu, którego stosowanie rozpoczęliśmy. Najważniejsza zmiana to zakup aparatu ultrasonograficznego Aixplorer® innowacyjnej francuskiej firmy Supersonic Imagine. Firma ta opracowała niezwykłą metodę elastografii: głowica generuje poprzeczną falę naddzwiękową w badanych tkankach i wytworzony w ten sposób stożek Macha wprawia je w wibracje.

5 December 2014

Jacek Belowski's picture
Koniec remontu Alei Jana Pawła

Dobiega końca remont Alei Jana Pawła II i ulicy Mogilskiej. Ruch odbywa się już płynnie, dostępne są dwa pasy ruchu w obie strony, sprawnie działa sygnalizacja świetlna.
Dla poruszających się od strony Centrum dostępny jest wygodny lewoskręt na ulicę Życzkowskiego, sterowany sygnalizacją świetlną, z osobnym pasem ruchu.
Komunikacja tramwajowa funkcjonuje ponownie z dużą częstotliwością, dla udających się do naszej przychodni radzimy wysiąść na przystanku"AWF lub "Muzeum Lotnictwa" (skrzyżowanie z ulicą Życzkowskiego znajduje się pomiędzy tymi przystankami).
_

5 June 2017

Jacek Belowski's picture
Poradnia Genetyczna

Z wielką satysfakcją informujemy Szanownych Pacjentów o rozpoczęciu pracy Poradni Genetycznej, którą będzie prowadzić dr Katarzyna Końska, specjalistka genetyki klinicznej.
Proponujemy Państwu:

  • konsultację wyników posiadanych badań genetycznych,
  • analizę rodowodu w przypadku schorzeń dziedzicznych w rodzinie.
  • diagnostykę i poradnictwo niepowodzeń położniczych.
  • diagnostykę rodzinnej predyspozycji do nowotworów.
15 July 2016

Jacek Belowski's picture
Parking

Niestety, tabliczki informacyjne z prośbami o niezajmowanie miejsc dla Pacjentów przed budynkiem Przychodni nie zdały egzaminu. Z przyjemnością informujemy, że udało się wreszcie rozwiązać ten problem. Miejsca parkingowe zyskały status parkingu prywatnego, zostały wydzielone miejsca tylko dla naszych Pacjentów (oznaczone logo Przychodni i zabezpieczone blokadami), do których zajmowania zachęcamy. Obok znajdują się miejsca parkingowe dla Pacjentów punktu pobrań "Diagnostyka" oraz dodatkowe miejsca dla niepełnosprawnych.

3 December 2015

Jacek Belowski's picture
Piszą o nas

W grudniowym numerze czasopisma "Pani" ukazał się artykuł - wywiad z dr med. Jackiem Belowskim na temat jednej z kontrowersyjnych terapii "odmładzających", jaką jest stosowanie hormonu wzrostu. Zapraszamy do lektury!
_

Pages